top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Презентація книги Романа Лехнюка "На порозі модерного світу"
  • Презентація книги відбудеться 19 вересня 2019 р. з 11:00 по 12:00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка.
Детальніше...
 
Презентація книги Андрія Харука «Зроблено в Україні»

Книга розповідає про досягнення вітчизняної промисловості у чотирьох стихіях: на суші, морі, в повітрі та космосі — від перших паротягів, тракторів, танків, пароплавів до штучних супутників Землі та відомих у всьому світі літаків «Антей», «Руслан», «Мрія», а понад дві сотні ілюстрацій допоможуть читачам краще уявити могутні машини та механізми, що були створені в Україні.

Детальніше...
 
Круглий стіл “ОБРАЗ УКРАЇНИ У ПОЛЬСЬКОМУ МИСТЕЦЬКОМУ ДИСКУРСІ ХІХ ст.”

ХХVI Форум видавців у Львові, як і щороку, буде насичений презентаційними заходами, інтелектуальними дискусіями, літературними, музичними акціями, серед яких чимало стосуватимуться мистецької тематики, а також – театральних питань.
Зокрема, у четвер 19 вересня 2019 р. (14.00–14.45) у рамках Тематичного кластеру “Історія” у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. М. Драгоманова, 5) відбудеться круглий стіл.

Детальніше...
 
Ігор Гаврилів "УВО - ОУН: в боротьбі за Українську Державу"

Презентація відбудеться в рамках Тематичного кластера “Історія” 26 BookForum у п’ятницю, 20 вересня о 13:00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Драгоманова, 5).

Детальніше...
 
Василь Штокало "Соборність та самостійність УВО"

Однією з найцікавіших сторінок в історії українського національно-визвольного руху є історія Української військової організації (УВО). УВО виникла в 1920 р. як певний “новий” проект, який зумів об’єднати військових різних цивільних політичних поглядів та переконань задля єдиної мети. Але Діяльність Української військової організації, маловідома серед загалу, також ще не стала об’єктом спеціальних досліджень. Винятком є декілька праць, зокрема і праця краєзнавця та історика Василя Штокала “Соборність та самостійність УВО: чин Коновальця” презентація якої відбудеться 19 вересня у Головному читальному залі Наукової бібліотеки.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 1 з 197:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom